Pierwsza w Polsce „Sieć Ekspertów” ds. e-mobility

Pierwsza w Polsce „Sieć Ekspertów” ds. e-mobility

Stworzenie pierwszej w Polsce interaktywnej bazy ekspertów, ułatwienie przepływu informacji w branży elektromobilności i przyspieszenie jej rozwoju to główne zadania, jakie stawiamy przed sobą tworząc „Sieć Ekspertów”. Powstaje ona w ramach programu Pilot Maker Elektro ScaleUp.

Unikalna aplikacja pozwoli łączyć wiedzę oraz kompetencje ekspertów ds. elektromobilności z odbiorcami technologii. W ramach branżowego HUBu innowacji chcemy integrować kluczowych graczy na rynku i tworzyć wspólną przestrzeń dla rozwoju branży e-mobility w Polsce. Wykorzystując najnowsze rozwiązania chcemy, aby eksperci z różnych dziedzin nauki i biznesu mogli dowiedzieć się nad jakimi projektami pracują oraz wymieniać opinie i dzielić się wiedzą.

Eksperci będą mogli zbudować i poszerzyć swoją sieć branżowych kontaktów, nawiązywać współpracę naukową i biznesową, a także wspierać, konsultować i współtworzyć różnorodne inicjatywy, które przyczynią się do rozwoju rynku pojazdów elektrycznych w Polsce. Ważnym elementem będzie możliwość współuczestniczenia w spotkaniach i dyskusjach merytorycznych.

Już niedługo na naszej stronie udostępnimy więcej szczegółów dotyczących możliwości współpracy przy tym unikalnym projekcie.