najnowszeWIADOMOŚCI


bm_grfika

Business Mixer – transformacje branży Health and Wellbeing

9 maja 2018r. w Warszawie, w Campusie Google, odbyło się drugie spotkanie typu Business Mixer z cyklu spotkań Connect&ScaleUp. Tematem spotkania była przyszłość i transformacje branży zdrowotnej z perspektywy współpracy korporacja-startup. 

Głównym założeniem merytorycznym spotkania było innowacyjne podejście – Reverse Pitching, czyli odwrócenie standardowej formuły Pitchingu startupów, do którego zaproszono jako ekspertów przedstawicieli korporacji działających w branży zdrowotnej (LUXMED, Grupa ADAMED, MEDICOVER Polska) , które poszukują innowacyjnych rozwiązań nie tylko w swoich strukturach, ale również wśród startupów czy przy współpracy z innymi przedsiębiorcami. Ponadto do prezentacji zostały zaproszone startupy działające w branży zdrowotnej (GENOMTEC, BIOAVLEE, NEURO DEVICE, SYNAPTISE), aby mogły przedstawić swoje rozwiązania, którymi mogliby się zainteresować przedstawiciele dużych przedsiębiorstw biorący udział w wydarzeniu. 

W spotkaniu jako ekspert wystąpił Edward Stanoch, Start-ups Mentor w ramach MIT Enterprise Forum PolandPartner w NUCHAPTER, a wcześniej przez 12 lat Dyrektor Zarządzający i członek zarządu w AON HEWITT. 

Fotorelacja w wydarzenia TUTAJ.

FacebookGoogle+LinkedInTwitter

Komentarze

mostPopular