najbliższe WYDARZENIA


Infoday Pilot Maker

INFODAY – RUSZAMY DO KATOWIC!

13 lutego w Willi Goldsteinów w Katowicach odbędzie się Infoday Pilot Maker oraz wyjątkowe spotkanie społeczności techBrainers R&D Club, przedsiębiorców oraz środowiska startupowego. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Katowice, a Partnerem wydarzenia została grupa Startups Garden.

Głównym celem spotkania będzie zaprezentowanie założeń programu Pilot Maker – programu pilotażowych wdrożeń dla startupów, który realizowany jest przez firmę techBrainers wraz z partnerami korporacyjnymi: Tauronem, Krossem i Amplusem.

„Będzie to kompleksowe spotkanie informacyjne i networkingowe dające młodym firmom możliwość zapoznania się z założeniami programu pilotażowych wdrożeń PilotMaker, a także  wzięcia udziału w sesji speed dating z ekspertami z firm Tauron, Kross i Amplus. Poznanie szczegółowych wyzwań, które zakomunikowały duże przedsiębiorstwa oraz sesja krótkich randek pozwoli startupom i korporacjom na ocenę potencjału współpracy  i finalnie na zgłoszenie startupu do udziału w programie. Jest o co walczyć. Zakwalifikowane do udziału startupy otrzymają do 200 tys. zł finansowania + 50 tys. zł na warsztaty i jakościowy mentoring” – mówi Leszek Zaremba, Koordynator Operacyjny Pilot Maker, Innovation Manager techBrainers.

Podczas Infodaya odbędzie się także śniadanie R&D Club – a więc spotkanie tematyczne w ramach ogólnopolskiej społeczności liderów innowacji. Klub zrzesza już ponad 120 firm z całej Polski (zarówno dużych, średnich jak i małych przedsiębiorstw) i jest otwarty na nowych Członków z regionu województwa śląskiego. techBrainers R&D Club jest obok Instytutu Fraunhofera oraz Stowarzyszenia Top 500 Innovators partnerem merytorycznym programu Pilot Maker.

PLANOWANA AGENDA INFODAY PILOT MAKER:

CZĘŚĆ I   – ŚNIADANIE R&D CLUB – Jak analizować projekty R&D?

09:00 – 09:30 – Rejestracja, integracja

09:30 – 09:35 – Przywitanie| Bogumił Sobula – Wiceprezydent Katowic, Magdalena Jackowska-Rejman, CEO techBrainers

09:35 – 09:45 – R&D Club – czyli liderzy innowacji łączcie się| Anna Kędziora-Zabost, R&D Club Manager techBrainers

09:45 – 12:00 – Jak analizować projekty R&D? | Wojciech Roskiewicz, Head of Business and Research Accelerator, Fraunhofer Center for International Management and Knowledge Economy

12:00 – 12:30  – Rozmowy kuluarowe

 

CZĘŚĆ II – PILOT MAKER INFODAY

12:30 – 12:50 – Ale o co chodzi z tym Pilotem? | Magdalena Jackowska-Rejman,  CEO techBrainers

12:50 – 13:00 – Pokochać startupy z wzajemnością – Jarosław Broda, Wiceprezes Zarządu ds. Zarządzania Majątkiem i Rozwoju,       Grupa TAURON

13:00 –  13:20 – Magenta is the new black – Paweł Poneta, Szef Biura Badań i Rozwoju, TAURON; Cezary Lejkowski, CEO – TAURON Magenta

13:20 – 13:40  – Sesja Q&A

13:40 – 14:00  – Semper in altum! – czyli jak urosnąć z Amplusem | Katarzyna Rybicka,  Członek Zarządu Amplus Sp. z o.o.

14:00 – 14:20 –  Sesja Q&A

14:20 – 14:40  – A bike, eBike – rowerowa rewolucja Krossa | Kacper Sosnowski, Członek Zarządu Kross S.A.

14:40 – 15:00  – Sesja Q&A

15:00 – 17:00 – Startup Speed Dating (sesja równoległych „stolików randkowych”)

 

Udział w spotkaniu jest otwarty. Konieczne jest potwierdzenie obecności do 9 lutego* poprzez wskazany niżej formularz.

* Dla startupów zainteresowanych udziałem w sesji speed dating wymagana jest rejestracja  do dnia 9 lutego.

FORMULARZ REJESTRACJI

Program akceleracji – Pilot Maker współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Działania 2.4 Współpraca w ramach krajowego systemu innowacji, Poddziałania 2.4.1 Centrum analiz i pilotaży nowych instrumentów inno_LAB., wdrażanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

FacebookGoogle+LinkedInTwitter

# # #

Komentarze

mostPopular