najnowszeWIADOMOŚCI


Kamil Kozieł (2)

O narracyjnych sztuczkach Top Geara, Jobsa i 4 warstwach prezentacji.

Zapraszamy na wyjątkowe śniadanie R&D Club: O narracyjnych sztuczkach Top Geara, Jobsa i 4 warstwach prezentacji.

Przez meandry trudnej sztuki wystąpień publicznych przeprowadzi nas znakomity trener i mówca – Kami Kozieł – założyciel IT School i PrezART oraz partner w ORA-600, trener z ponad 10 letnim doświadczeniem, skuteczny menedżer i wysoko oceniany mówca.

Kamil mówi o sobie, że skromnie sypia, bo robi dużo prezentacji. Ma przeświadczenie graniczące z pewnością, że z każdą historią bez pointy, listą punktowaną lub żartem godnym emisji w Familiadzie umiera jeden widz. Posiada niewytłumaczalny talent do przyciągania bystrych ludzi, interdyscyplinarnych projektów i niskich budżetów. Auto-destrukcyjne ciągoty skłoniły go do pracy z aktorami, komikami oraz grafikami i doprowadziły do opracowanie teorii 4 warstw prezentacji, którą przedstawił na wystąpieniu TEDx. Obecnie, niczym niestrudzony Beduin prowadzi konferencyjno-koczowniczy tryb życia pomagając prelegentom wygłosić ze sceny ważki komunikat. Złości się jak ktoś nazywa go kołczem. Uwielbia animację, komedię, a na imprezach rozmawia o konstrukcjach storytellingowych. O swoich przemyśleniach informuje świat na blogu: kamilkoziel.pl

17504681_1522182537814894_7992526653347698811_o

DATA: 8.08.2017

MIEJSCE: budynek CEZAMAT, ul. Poleczki 19, Warszawa

GODZINA: 9:30 – 13:00

AGENDA:

  1. Wprowadzenie do teorii 4 warstw prezentacji.
  2. Wygodne mity w prezentacjach i wystąpieniach publicznych.
  3. Omówienie warstwy wartości (Współczynniki pomiaru | Wykres Duarte).
  4. Omówienie warstwy narracji(Łatwość poznawcza | Bazowe konstrukcje storytellingowe | Dekonstrukcja doskonałych narracji: reklama Allegro,Top Gear | Lekcja od Stand-up Polska: wybrane narzędzia komediowe).
  5. Omówienie warstwy warsztatu scenicznego (Praca nad postacią sceniczną | Teoria stresu Kelly McGonigal i kilka uwag od Abelarda Gizy | Neurony lustrzane i ich wpływ na postrzeganie prelegenta)
  6. Omówienie warstwy wizualizacji (Slajdy i slajdumenty | 3 role slajdu | Konceptualizacja | Maciej Lewiński: studium przypadku )

Spotkanie kierowane jest do Członków i Partnerów R&D Club. Wszystkich zainteresowanych udziałem zapraszamy do kontaktu z Managerem R&D Club – Anną Kędziorą-Zabost, a.zabost@techbrainers.com

RSVP: do 7.08.2017 (poniedziałek)

 

logo-prezart

 

 

FacebookGoogle+LinkedInTwitter

Komentarze

mostPopular