Jackowska-Rejman_edytorial_audyt_mierzenie
Magdalena Jackowska-Rejman

Założycielka i CEO techBrainers. Doradza Zarządom w obszarze funkcjonowania i optymalizacji procesów R&D. Inwestor NETSPRINT określanej mianem „polskiego Google”. Wcześniej wiceprezes spółki Hilverse oraz wieloletni członek zarządu i partner funduszu wysokich technologii INVESTIN. Jako Prezes Zarządu kierowała firmą DencoLogic S.A posiadającą patent w USA. Na techniczne rozwiązanie do nawigacji implementowane w laptopach i telefonach. Wykładowca przedmiotu Komercjalizacja technologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Współzałożycielka spółki ITSUMO, MJR Construction, D-raft, Słowackiego 1. Perła Polskiego Biznesu  2013 według Gazety Finansowej.

Kontakt:

m.jackowska@techbrainers.com

tel. +48 606 245 993

laurent
Laurent Uhres

Rozpoczął swoją karierę zawodową w 1997 roku, pisząc oprogramowanie dla Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Przez następne 5 lat zajmował różne stanowiska w branży IT, od architekta systemu po managera projektu. Po tym okresie, podczas pracy w SES - największym właścicielu i operatorze satelit komunikacyjnych, jego uwaga skupiła się na brand i market communication oraz na zarządzaniu produktem. W 2005 roku Laurent dołączył do zespołu IEE, firmy specjalizującej się w tworzeniu i produkcji czujników bezpieczeństwa w przemyśle motoryzacyjnym. Laurent podjął się roli lidera programu, zarządzając zespołem złożonym z 30 inżynierów, w celu opracowania nowej generacji detekcji wewnątrz samochodowej przy użyciu obrazowania 3D. Po zakończeniu programu, Laurent został mianowany szefem globalnej innowacji, podlegając CEO. Jego celem było opracowanie  i wdrożenie strategii innowacji i dywersyfikacji. W czasie jego kadencji, jego zespół pracował nad rozwojem i komercjalizacją czujników obrazowania 3D, czujników zakładanych na ciało, zdalnych czujników gazu,  i gene sequencer następnej generacji. Jego zespół realizował również implementację procesu innowacyjnego oraz najlepszych praktyk w skali całej firmy . W 2011 roku Laurent przeniósł się do Polski i stał się konsultantem i doradcą dla kilku agencji innowacji, wspierając je w pozyskiwaniu nowych klientów oraz realizacji usług.

Kontakt:

l.uhres@techbrainers.com

+48 22 529 43 90

moren
Monika Moreń

Ukończyła studia na kierunku Administracja – Integracja Europejska, tytuł magistra zdobyła na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, broniąc pracy magisterskiej pt. „Zwalczanie handlu ludźmi w prawie międzynarodowym publicznym”. Doświadczenie zawodowe zdobyła w kilku firmach zaczynając jako Referent w PKP CARGO S.A., Referent ds. Zamówień Publicznych w Konsalnet Holding S.A. następnie jako Recepcjonistka w salonie Lexus Warszawa-Wola sp. z o.o.. Kolejnym krokiem w jej karierze to było Stanowisko Asystentki Biura Zarządu w Murator Expo Sp. z o.o., który jest organizatorem m.in. Warszawski Targów Książki. Kolejne doświadczenie zdobyła na stanowisku Specjalisty ds. Administracji i Finansów w INVESTIN sp. z o.o. oraz równorzędnie w tym samym czasie również jako Specjalista ds. Administracji i Finansów w Fundacji Zaawansowanych Technologii, która jest organizatorem Konkursu E(x)plory dla Młodych Naukowców oraz organizatorem Kongresów E(x)plory. Ukończyła kursy m.in. Office Manager, Pracownik działu kadr i płac, Specjalisty ds. rekrutacji i selekcji. Od 2012 roku zajmuje się administracją biura i wszystkim co się z tym wiąże. Od marca 2017 pełni rolę Office Managera w techBrainers. Jej domeną jest ogarnianie biurowego chaosu.

Kontakt:

contact@techbrainers.com

tel. +48 792 995 933

DSC_2720 (2)
Igor Noremberg

Igor jest studentem kierunku Zarządzanie Strategiczne przy Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej. Od kilku miesięcy interesuje się środowiskiem startupów, co doprowadziło do realizcji pracy dyplomowej pt.: "Analiza i ocena zarządzania organizacją typu startup w branży ICT". Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobył w dziale Księgowości poprzez praktyki w firmie Faurecia Automotive S.A.. Od początku studiów interesuje się zarządzaniem projektami, co poskutkowało zdobyciem certyfikatów Prince2 Foundation i Agile PM Foundation. Jest członkiem Koła Naukowego Zarządzania Projektami PMArt gdzie współorganizował Konferencję Project Engineering 2017. Prywatnie miłośnik sportu, szczególnie siatkówki, a także podróżowania i fotografii. W techBrainers pracuje jako Analityk Biznesowy. Uczestniczy w projektach realizacji Strategicznej Agendy Badawczej oraz Total Innovation Audit.

Kontakt:

i.noremberg@techbrainers.com

5685253cd39bd_o
Agata Juzyk

Przez blisko dekadę szefowała działom R&D w KGHM, najpierw jako Department Manager KGHM Cuprum R&D Centre, a później w dziale Research & Innovation, na stanowisku Executive Director KGHM Polska Miedź S.A. Wcześniej pełniła funkcję Key Account Managera w Arvato Services Polska. Absolwentka Stosunków Międzynarodowych Wydziału Prawa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także International Institute for Management Development w Lozannie, jednej z najważniejszych szkół biznesu na świecie oraz uniwersytetu inżynieryjno- badawczego Colorado School of Mines. Manager, lider i ekspert z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu dużymi innowacyjnymi projektami, w budowaniu strategii innowacji oraz w kierowaniu przedsięwzięciami poprawiającymi efektywność przedsiębiorstw, zwłaszcza działów R&D.

Kontakt:

a.juzyk@techbrainers.com

tel. +48 535 224 999

KKowalska
Katarzyna Kowalska

Katarzyna Kowalska, Co-Founder & Vice-President UNIMOS, Koordynator ds. Rozwoju i Współpracy Międzynarodowej w AgroBioKlustrze. Członek TCI Network  i certyfikowany facylitator klastrów Empretec/Proex. Od 2004 roku zawodowo związana z koordynowaniem współpracy gospodarczej i technologicznej pomiędzy Europą i Ameryką Południową w ramach programów rozwojowych Komisji Europejskiej i funduszy strukturalnych UE. Absolwentka Stosunków Międzynarodowych na Wydziale Prawa Universidad de la Republica w Montevideo, obecnie doktorantka w Kolegium Gospodarki Światowej SGH.

Kontakt:

contact@techbrainers.com

tel. +48 22 529 43 90

IMG_3006 (1)
Alexander Tokarev

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracach badawczo-naukowych oraz organizacji wydarzeń naukowych tj. konkursów, konferencji, festiwali. Wielokrotnie nagradzany uczestnik konkursów naukowych, m.in.: zwycięzca Intel Eco Ukraine (Kijów) oraz zdobywca 2nd Grand Award na międzynarodowym konkursie naukowym Intel ISEF w kategorii Zarządzanie Środowiskiem (San Jose, USA). Za osiągniecia naukowe Laboratorium im. Lincolna przy Massachusetts Institute of Technology nazwało jego imieniem małą planetę układu słonecznego. Obecnie piastuje stanowisko Dyrektora konkursu Intel Eco Ukraine oraz odpowiada za rozwój międzynarodowego festiwalu IFSES w Europie. Jako ekspert zewnętrzy publikuje artykuły analityczne z obszaru inwestycji oraz innowacji dla inwestycyjnych portali InVenture oraz ToWave. Od niedawna prowadzi przedmiot Problemy gospodarki rynkowej na Wyższej Szkole Managerskiej w Warszawie.

Kontakt:

a.tokarev@techbrainers.com

tel. +48 794 995 933

Przechwytywanie
Tomasz Gutkowski

W firmie TechBrainers zajmuje się przygotowywaniem wycen oraz analiz innowacyjnych technologii. Absolwent Wyższej Szkoły Handlu i Prawa, na kierunku Ekonomia, ze specjalizacją finanse przedsiębiorstw, a także studiów podyplomowych na Politechnice Warszawskiej ze specjalizacją wycena nieruchomości. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w działach finansowych instytucji publicznych, a także prowadząc własna firmę zajmującą się kontrolą kosztów inwestycji. Ukończył wiele kursów i szkoleń z zakresu rynku kapitałowego, rynku Forex, a także wyceny nieruchomości.

Kontakt: 

t.gutkowski@techbrainers.com

tel. +48 22 529 43 90

?????????????
Krzysztof Trakul

Główny Analityk Finansowy, specjalizujący się w wycenach innowacyjnych technologii, wycenach wartości niematerialnych i prawnych. Wspiera i nadzoruje zespół analityczny w realizacji analiz rynku, wycen oraz ścieżek komercjalizacji dla zaawansowanych projektów technologicznych.  W ramach dotychczasowej kariery zawodowej zrealizował szereg rozbudowanych projektów finansowych m.in.: biznesplanów, wniosków unijnych, aplikacji kredytowych i wycen przedsiębiorstw dla potrzeb prywatyzacji. Jako niezależny doradca zewnętrzny przez 20 lat współpracował z czołowymi firmami konsultingowymi w kraju w tym z Polish Institute of Management. Ukończył studia magisterskie w Szkole Głównej Planowania i Statystyki - obecnie Szkoła Główna Handlowa, Podyplomowe Studium Managerskie przy Wydziale Zarządzania. W swojej karierze zawodowej specjalizuje się zagadnieniami wycen majątku w tym wycenami wartości niematerialnych i prawnych. Od 1994 roku wycenił kilkadziesiąt przedsiębiorstw, w tym firmy wiodące na rynku W okresie ostatnich kilku lat realizował szereg wycen z zakresu wartości technologii i praw patentowych dla różnych placówek naukowych i przedsiębiorstw, w tym 4 dla IBS.

Kontakt:

k.trakul@techbrainers.com

tel. +48 22 529 43 90

WP_20160613_09_04_24_Pro
Ewelina Zabost

Ekspert z 10-letnim doświadczeniem zakresie rozwoju obszarów High-Tech w R&D, doradztwa B+R, a także realizacji innowacyjnych projektów badawczo-rozwojowych i tworzenia nowych programów kształcenia z zakresu design thinking oraz przedsiębiorczości. Członek 4 międzynarodowych stowarzyszeń naukowych (International Society of Electrochemistry, Bioelectrochemical Society, Royal Society of Chemistry, Controlled Release Society). Prelegent na ponad 50 międzynarodowych konferencjach naukowych związanych z prezentacjami innowacyjnych rozwiązań z obszaru badań naukowych oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Współautorka publikacji naukowych , recenzentka w czasopiśmie Journal of Electroanalytical Chemistry.  Zdobywczyni 3 międzynarodowych nagród: 2 złote, 1 srebrny oraz tytuł „Rising Star” od Taiwan Prominent Inventor League za zaprezentowanie innowacyjnych rozwiązań nowych materiałów użytecznych w inżynierii tkankowej oraz jako nośniki leków na dwóch targach międzynarodowych (IENA, ARCA). Konsultantka MNiSW i NCBiR w zakresie wybranych programów operacyjnych w Polsce (POWER, SIMS NCBiR). Pełniła rolę członka zarządu Stowarzyszenia Top 500 Innovators. Vice-prezydent Stowarzyszenia Science Infrastructure Management Support. Ekspert programów dla rozwoju młodych talentów z zakresu innowacyjnych badań B+R i przedsiębiorczości w kilku fundacjach (np. Fundacja Zaawansowanych Technologii, Fundacja im. L. Pagi). Swoje umiejętności z zakresu B+R rozwijała w takich ośrodkach jak: NASA Ames Research Centre, Fraunhoffer, IBM, Universitat Technishe Dresden, Stanford University. Posiada wiedzę z zakresu Entrepreneurship, Finance, Innovation, Design Thinking, Intellectual Property, Strategy Execution, Technology, Venture Capital, Start-Ups. Wykonywała szereg ocen z zakresu wycen nowych technologii m.in. w obszarach: RAT, WIT, analiza potencjału komercjalizacyjnego, projektowanie ścieżki komercjalizacji technologii, szacowanie kosztów procesu komercjalizacji technologii. Doprowadziła do wprowadzenia odznaki Silver Label (ESCA) w Mazowieckim Klastrze Chemicznym. Jest to drugi klaster w branży w Europie posiadający ten prestiżowy znak jakości zarządzania poza Chemical Cluster Bayern. Ma doświadczenie we wdrażaniu w firmach systemu zarządzania ISO 9001

Kontakt:

e.zabost@techbrainers.com

Tel. +48 795 995 933