najnowszeWIADOMOŚCI


trizfest-matriz-poster-1024x682

Zapraszamy na TRIZfest 2017

W imieniu Międzynarodowego Stowarzyszenia MA TRIZ zapraszamy na niezwykle ciekawie zapowiadającą się międzynarodową konferencję TRIZfest 2017.

Zaproszenie kierujemy głównie do zarządów firm, kierowników i specjalistów działów R&D, specjalistów zakresie produkcji i logistyki oraz wszystkich zainteresowanych usprawnieniem procesów wynalazczych – TRIZ czyli Teoria Rozwiązywania Innowacyjnych Zadań może być z sukcesem wykorzystywana w każdej branży. Po poprzednich edycjach, które miały miejsce w Korei Płd. (2015) i w Chinach (2016), w tym roku konferencja odbędzie się w Krakowie w dniach 14-16 września. Udział w niej wezmą wynalazcy i innowatorzy z całego świata. Wystąpienia zapowiedzieli przedstawiciele m.in. takich firm jak Samsung, GE, Hyundai oraz najwybitniejsi  specjaliści w dziedzinie TRIZ. Podczas konferencji zostaną przedstawione i omówione najnowsze narzędzia, które używane są w procesie efektywnego opracowywania innowacyjnych rozwiązań.

Uczestnicy wydarzenia będą mieć okazję zapoznania się z wieloma przykładami sukcesów osiągniętych z wykorzystaniem metodyki TRIZ.

Szczegóły znajdą Państwo na stronach:

https://matriz.org

http://matriz.pl

Serdecznie zapraszamy – do zobaczenia w Krakowie!

FacebookGoogle+LinkedInTwitter

Komentarze

mostPopular