najnowszeWIADOMOŚCI


fiumanka-1049747_1920

Jak zarządzać projektami R&D? Zapraszamy na śniadanie R&D Club

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym śniadaniu R&D Club poświęconym tematyce zarządzania projektami R&D. Wydarzenie odbędzie się 6 września 2017 w Warszawie w centrum The Heart, Warsaw Spire, na 38 piętrze.

Eksperci R&D reprezentujący zróżnicowane branże, podzielą się  swoimi bogatymi doświadczeniami z obszaru zarządzania procesami R&D. Partnerem działań R&D Club zostało Stowarzyszenie International Project Management Association (IPMA Polska) –  które jest częścią międzynarodowej organizacji non-profit – International Project Management Association®, zrzeszającej i certyfikującej Project Managerów.

Wszystkich członków R&D Club oraz managerów i specjalistów R&D odpowiedzialnych za usprawnianie procesów badawczo-rozwojowych i skuteczne wdrażanie innowacyjności w firmie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

PLANOWANA AGENDA:

09:00 – 9:20  – Rejestracja

09:20 – 9:30  – Przywitanie | Leszek Zaremba, Innovation Manager, techBrainers,  Wioletta Kastrau – Dyrektor ds. rozwoju produktów i usług, IPMA Polska

9:30 – 9:45 – R&D Show

09:45 – 10:45 – Debata: Kluczowe aspekty zarządzania projektami R&D – wyzwania i czynniku sukcesu.

Zaproszeni paneliści:

  • Piotr Nakielski – Head of Project Management Department, Adamed Sp. z o.o. | Przedstawiciel International Project Management Association (IPMA)
  • Radosław Lubecki, Senior Project Manager, Head of Strategic Project Portfolio, HTL-Strefa
  • Rafał Wyka, Współwłaściciel Olikol Rail Energy, IPMA -A
  • Mirosław Miśkiewicz, Prezes Zarządu Chemorozruch
  • Agata Juzyk, Partner techBrainers
  • Moderacja: Leszek Zaremba, Innovation Manager, techBrainers

10:45 – 11:15– Sesja Q&A

11:15 – 11:30 – Przerwa

11:30 – 16:00 – IPMA WORKSHOP:

I CZĘŚĆ: Analiza, przygotowanie i wdrożenie strategii zarządzenia projektami na podstawie Programu 100 projektów dla Pendolino

Prowadzący: Rafał Wyka, Współwłaściciel Olikol Rail Energy, IPMA -A

Rafał Wyka – absolwent Politechniki Łódzkiej Wydziału Elektrotechniki i Elektroniki. Pracę zawodową rozpoczynał w 2002 w Telekomunikacji Polskiej (TP), pracując przy projekcie centralizacji zasobów informatycznych i budowy największej na ówczesną chwilę w Europie Wschodniej serwerowni na potrzeby Grupy TP. W dalszych krokach pracy zawodowej zdobywał wiedzę techniczną, która pozwoliła mu zostać Głównym Architektem rozwiązań informatycznych w infrastrukturze IT w Orange. W ramach realizowanych zadań koordynował duże projekty realizowane w GTP np. wdrożenie z firmą Fujitsu Centralnego Systemu Backupu na 2000 serwerów największy tego typu projekt w Polsce jeden z większych w Europie. Współpracował także przy projektach realizowanych w Grupie France Telecom. Następnie już w PKP Energetyka (PKP E) na stanowisku Dyrektora Programu, odpowiadał za realizację programu zawierającego 100 projektów dotyczących modernizacji obiektów energetycznych. Program miał zapewnić zasilanie dla pociągu Pendolino, budżet programu powyżej 1 mld zł. Następnie w PKP Energetyka pracował jako Dyrektor Departamentu odpowiedzialny za całą sprzedaż na rynku elektroenergetycznym w ramach PKP E jak i  zarządzaniem portfelem projektów inwestycyjnych zawierającym dziesiątki projektów i jeden program. Obecnie jako współwłaściciel zarządza spółką Olikol Rail Energy zajmująca się realizacją projektów dla rynku kolejowego w zakresie sterowania ruchem kolejowym a także projektami na rynku energetycznym.

II CZĘŚĆ: Zarządzanie ryzykiem w poszczególnych etapach projektu

Prowadzący: Mirosław Miśkiewicz, Prezes Zarządu Chemorozruch

Mirosław Miśkiewicz – Absolwent Politechniki Rzeszowskiej o specjalności Budowa i Utrzymanie Mostów. Certyfikowany Project Manager International Project Management Association Level B,członek i Asesor Certyfikacji Stowarzyszenia Project Management Polska. W Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera od roku 2007 prowadzi zajęcia z Metodyki Zarządzania Projektami. Jako Kierownik Projektów w firmie Transsystem SA realizował duże projekty linii technologicznych do produkcji samochodów w zakładach takich marek jak VW, Skoda, Audi, Opel, BMW w całej Europie. Od 2012 pracuje na stanowisku Prezesa Zarządu w Firmie Chemorozruch Sp. z.o.o.

 

 

RSVP do 4.09.2017: a.zabost@techbrainers.com

Osoby, które chcą wziąć udział w spotkaniu i dołączyć do grona R&D Club zapraszamy do kontaktu z R&D Club Managerem:

Anna Kędziora-Zabost, M: 796 995 933

 

PARTNER WYDARZENIA:

IPMA_POLSKA_LOGO-R_wer-podstawowa_transparentna

 

 

FacebookGoogle+LinkedInTwitter

Komentarze

mostPopular